Zajistíme Vám daňový odklad za rok 2020


Daňový odklad se rovná získání potřebného času navíc

Nezáleží na tom, z jakého důvodu potřebujete vyřešit odklad daně. Podstatné je, že máte možnost jej realizovat. S námi získáte další čas na vyřešení toho, co vás takříkajíc pálí. Získáte tak prostor například k tomu, abyste si dali do pořádku vaše účetnictví, v klidu a řádně si mohli zpracovat vaše daňové přiznání a v neposlední řadě měli i více času na to vydělat více peněz a mít tak k dispozici dostatek financí k zaplacení daní. Tím se samozřejmě také vyhnete zbytečné pokutě z finančního úřadu.

 

Jak si daňový odklad zařídit

Je to naprosto jednoduché, ať už jste fyzickou nebo právnickou osobou zajistíme pro vás prostý odklad daňového přiznání. Za jednorázový poplatek ve výši 1.900 Kč, vám bude uděleno toto povolení, s jehož využitím získáte navíc další tři měsíce. Termín, který je standardně nastavený na konec března budete mít prodloužen až na konec června. Za tuto dobu budete mít možnost dořešit si veškeré potřebné náležitosti, které by vám nyní bránily v řádném podání daňového přiznání.

 

Daňový odklad bez zbytečného čekání

Pro všechny naše klienty, kteří jsou z České republiky, nabízíme udělení odkladu daně v naprosto bezkonkurenční lhůtě. S námi jej získáte do 15 minut. Nemusíte se tedy obávat toho, že budete ztrácet čas dalším únavným čekáním. Jsme pro vás k dispozici celých 7 dní v týdnu. Zároveň umožňujeme platbu za udělení odkladu daně několika způsoby, aby pro vás byla co nejpohodlnější. Uhradit ji lze hotově, platební kartou, prostřednictvím online bankovnictví, ale také na fakturu.


S námi vyřešíte daňový odklad bez stresu

Pokud si tedy již teď nejste jisti tím, zda zvládnete vaše daňové přiznání podat včas, protože víte, že nebudete mít k dispozici veškeré potřebné doklady, potřebujete si udělat lepší pořádek v účetnictví, nebo vám vychází vyšší daňová povinnost, pak zvažte další kroky. Logickou variantou je odklad daňového přiznání. Díky našim službám jej můžete mít vyřešen takřka ihned a za výhodnou cenu. Ušetříte si spoustu stresu, získáte potřebný čas a zbytečně nepřijdete o vaše peníze. V případě chybně zpracovaných daní totiž hrozí vysoké pokuty z finančního úřadu. Nepřidělávejte si zbytečné problémy a využijte našich služeb.